[Obrazek: 8quAKeZ.png]

Do obowiązków ekipy należy: pilnowanie porządku na serwerze, reagowanie na raporty graczy, udzielanie im pomocy, dawanie dobrego przykładu graczom. Każdy członek ekipy jest zobowiązany spędzać na serwerze minimum 10h tygodniowo (lub 20h na 2 tygodnie) oraz regularnie uczestniczyć w życiu forum. Jeśli nie jesteś pewien czy podołasz tym obowiązkom - nie składaj podania. Rekrutacja jest kierowana tylko do stałych graczy, którzy wiedzą z czym wiąże się objęcie tej rangi.

Do każdego podania należy (obowiązkowo) dołączyć swój STEAMID64 - po odszukaniu specjalnego kodu należy skopiować wkleić kod bbcode i wkleić go do podania:

Podania bez STEAMID64 nie bedą brane pod uwagę. Kolejność składania podań nie ma żadnego znaczenia. Przeczytaj dokładnie w całości całe ogłoszenie o rekrutacji przed odpisaniem w tym wątku. Wspomnij w podaniu o żabie na monocyklu a zwiększysz swoje szansę. Rekrutacja nie ma ustalonego terminu zakończenia, dlatego proszę nie zwlekać ze składaniem podań. Po zebraniu odpowiedniej ilości wątek ten zostanie zamknięty, a wkrótce po tym ogłosimy wyniki.
[Obrazek: CE8YB3r.png]