Kanapeczkowy.eu | Polska Społeczność Unturned

Podanie

Imię: Bartek
Czy cierpisz na dyslekcje/dysortografie?: Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem sympatyczny, odpowiedzialny, opanowany, w niektórych sytuacjach nieśmiały. Nie jestem wulgarny. Chętnie pomagam innym i rozwiązuję problemy.
Od jak dawna grasz na naszym serwerze ?: Dopiero zaczynam (wiem że to może do Was nie przemawiać ale liczę na pozytywne rozpatrzenie tego zgłoszenia)
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Jest to mój pierwszy raz, aby objąć stanowisko takie jak to, aczkolwiek nie jest to dla mnie problem, gdyż szybko się uczę.
Czy zakłócasz pracę serwera(wyzywanie,spam) ?: nigdy nie zostałem ukarany w żaden sposób. Jestem spokojny i pomagam sobie i innym zrelaksować się podczas rozgrywki.
Za co byłeś u nas karany(kary,bany)?: nigdy nie byłem karany
Jeśli masz jakiś pomysł na event opisz go: 1. Walka na gołe pięści, 3 ostatnie osoby dostają nagrody;  2. Wyścigi tymi samymi samochodami do wyznaczonych miejsc;  3. Strzelanie do celu ze snajperki z dużej odległości (kto trafi celniej wygrywa).
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na moderowanie na ts? Od 3 do 4 godzin.
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? Wolałbym więcej pomagać na ts lub w samej grze. Jednakże jeśli będę miał więcej czasu niż zazwyczaj lub zajdzie taka potrzeba to poświęcę tyle ile trzeba.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę?: Jestem uprzejmy, pomagam innym. Męczy mnie i czasami irytuje, zachowanie niektórych adminów, którzy nadużywają swoich pozwoleń (jak i innych użytkowników postawionych wyżej niż zwyczajny gracz)
Twój poziom na ts3 (wymagany 120): Posiadam ts, lecz nie jestem pewny czy mam jakiś poziom.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie tego podania, mimo że nie jestem doświadczony w takim stopniu jak niektórzy.

Jestem na TAK, ale jedna sprawa

Nigdy nie podawaj argumentów takich jak ten:

[Obrazek: 7QOmLWm.png]

Nie jestem adminem, ale sam bym nie chciał słyszeć takich oskarżeń na swój temat bez jakichkolwiek dowodów i pewnie ty też nie.

Trochę płytkim jest zdobywanie czegokolwiek kosztem innej osoby. Mam nadzieję że dostaniesz tą rangę i pokażesz jak to nie nadużywasz swojej rangi. 
Pozdrowionka i powodzonka ziomek
[Obrazek: PqoavY9.gif]

Jestem na Nie
[Obrazek: RBUQV4.png]

Jestem na nie

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Legenda grup
Administracja: Właściciel Sieci | Global Moderator | Moderator |
Serwery: Opiekun Unturned | Admin CS:GO | Opiekun 7DTD | Moderator ts3 | Grafik |
Forumowe: VIP | Dziewczyna | Użytkownik| Zbanowany |