Kanapeczkowy.eu | Polska Społeczność Unturned

Tomek na Moderatora

Nick na ts:Tomuś
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?:Nie.
Opisz krótko siebie i swój charakter:Jestem sympatycznym użytkownikiem, mam doświadczenie na tym stanowisku, lubię pomagać innym użytkownikom, nie lubie się wyzywać lubię kończyć konflikty pokojowo.
Od jak dawna grasz na naszym serwerze?Tonguerawie rok.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?:Byłem Administratorem na kanale kolegi.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?:Nie, nie zakłócam.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Nie byłem karany.
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:Konkurs League of Legends dla zarejestrowanych użytkowników.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na moderowanie TS?:Tyle ile będzie trzeba.
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?:Mogę na to poświęcić godzinę.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Zauważyłem że uszczupliło się grono moderatorów, jestem osobom odpowiedzialną i doświadczoną.
Twój poziom na TS3 ? (Wymagany : 120):121 ale rang system był wyłączony.

Jako vRoot Jestem na TAK, wielokrotnie rozmawiałem z tym użytkownikiem, jest sympatyczny, pogodny, oraz pomocny, fajnie się rozmawia, często mi pomagał jak czegoś nie wiedizałem Smile , spędza dużo czasu na ts, jest doświadoczony na tym stanowisku, nigdy nie sprawiał problemów, myślę, że świetnie sprawdził by się na stanowisku moderatora.

Jestem na tak Big Grin Nadaje się chłopak.

Podanie zaakceptowane, zapraszam na ts po rangę.
[Obrazek: mY12xV1.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Legenda grup
Administracja: Właściciel Sieci | Global Moderator | Moderator |
Serwery: Opiekun Unturned | Admin CS:GO | Opiekun 7DTD | Moderator ts3 | Grafik |
Forumowe: VIP | Dziewczyna | Użytkownik| Zbanowany |