Kanapeczkowy.eu | Polska Społeczność Unturned

Rekrutacja na moderatora ts3

Imię: Krzysztof, Krzysiu

Nick na ts: Rikus
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?: Nie, jeżeli chodzi o moją ortografie to jest bardzo w porządku.
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem osobą która , z każdym dniem poznaje świat z innej perspektywy ,zawsze dążę do celu. Nie lubię osób fałszywych. Jestem iluzjonistą , występuje dla dorosłych jak i dzieci. Uczę się na błędach innych co pomaga mi bardzo w życiu. Nie jestem ideałem na ziemi ale zawsze staram się być pomocny i szczery. Moją największą wadą jest lenistwo.
Od jak dawna grasz na naszym serwerze?: Byłem jeszcze na tym teamspeaku zanim dostał nazwę kanapeczkowy, grałem już na nim od domeny: keytan.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Można powiedzieć ,że byłem. Ale był to serwer kolegiSmile
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Myślę ,że nie. Zawsze staram się pomóc moderatorą w ogarnięciu serwera, sam nie jestem zwolennikiem przeszkadania. Jestem bardziej osobą spokojną.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):  Raz dostałem bana na kilka minut, za nie przyzwoitą nazwę na waszym serwerze. Ale jak już mówiłem uczę się na błędach swoich i innych.
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Dosyć fajnym pomysłem na event byłby po prostu pokaz talentów, każdy mógłby się otworzyć przed innymi.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na moderowanie TS?: Tak naprawdę jestem praktycznie zawsze aktywny, teamspeak na telefonie bardzo przydatna rzecz.
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: Dziennie na forum wchodzę od 2-3 razy , więc sprawdzam co piszą inni.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Tak naprawdę każdy by chciałby być moderatorem lecz trzeba spełniać jakieś warunki. Tak naprawdę pomoc i obowiązki na klacie to moje drugie imię więc zawiedzieni na pewno nie będziecie.
Twój poziom na TS3 ? (Wymagany : 120): mój poziom - 16 lecz wszystko przez to ,że rank system nie działał. Ale 120 myśle ,że dałbym rade mieć przez ten czas ,który siedziałem na serwerze teamspeak. <3
Heja jestem Krzyś

Jestem bardzp na tak  Smile

Jako doświadczony moderator sieci ts3 Kanapeczkowy.eu , stwierdzam że osoba ubiegająca się o rangę moderatora nie spełnia wszystkich kryteriów jakie zostały postawione do uzyskania ów rangi. Dlatego jest mi przykro ale głosuje na nie .

(07-01-2017, 09:19 PM)Bronkennss napisał(a): Jako doświadczony moderator sieci ts3 Kanapeczkowy.eu , stwierdzam że osoba ubiegająca się o rangę moderatora nie spełnia wszystkich kryteriów jakie zostały postawione do uzyskania ów rangi. Dlatego jest mi przykro ale głosuje na nie .

jako dosiwadczony vRoot scieci ts3 kanapeckzowy.eu popieram

(07-01-2017, 09:19 PM)Bronkennss napisał(a): Jako doświadczony moderator sieci ts3 Kanapeczkowy.eu , stwierdzam że osoba ubiegająca się o rangę moderatora nie spełnia wszystkich kryteriów jakie zostały postawione do uzyskania ów rangi. Dlatego jest mi przykro ale głosuje na nie .

Czego konkretnie nie spelnia, bo uważam że bez konkretnych powodów to ta wypowiedz nie ma sensu.

Podanie odrzucone.
[Obrazek: mY12xV1.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Legenda grup
Administracja: Właściciel Sieci | Global Moderator | Moderator |
Serwery: Opiekun Unturned | Admin CS:GO | Opiekun 7DTD | Moderator ts3 | Grafik |
Forumowe: VIP | Dziewczyna | Użytkownik| Zbanowany |