Kanapeczkowy.eu | Polska Społeczność Unturned

[Moderator] Kipoce

Imię: Przemysław

Nick na ts: ıllıllı Kipoceツ ıllıllı

Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?: Nie,nie cierpię.

Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem miły, szybko nawiazuje nowe znajomosci, jestem bardzo przyjazny, i opanowany.

Od jak dawna grasz na naszym serwerze?: Od około roku

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Tak, wielokrotnie byłem w administracji ts3 na innych serwerach.

Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie, staram się tego nie robić.

Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie byłem ani razu

Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Quiz o grach ;]

Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na moderowanie TS?: W wakacje teraz nawet do 10 godzin, a w czasie szkoły około 4-5 godzin

Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: Staram się czytać wszystkie posty w miare mozliwosci

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Poniewaz zauwazylem co sie dzieje na ts3 i bardzo chcialbym dostac ta range juz na dlugo, bardzo przywiazalem sie do tego tsa, i bede wypelnial swoje obowiazki, jestem doswiadczony.

Twój poziom na TS3 ? (Wymagany : 120): 144

Masz doświadczenie na tym stanowisku i uważam że nadajesz się  Smile jestem zdecydowanie na tak  Wink

Jestem na NIE, nagrywanie innych użytkowników bez ich zgody oraz zamieszczanie tych treści w mediach społecznościowych ( you tube) jest złamaniem nie tylko regulaminu ale także i prawa, z tego pwodu Kiecol powinien w trybie natychmiastowym zostać usunięty z kandydata na moderatora. Moderatorem nie powinna być osoba, która donosi na innych i zamiast zakończyć konflikt ztara się go pobudzić. Osoba chąca zostać moderatorem powinna wykazać się dojrzałością, chęcią pomocy i dążyć do zakończenia konfliktu. Takie jest moje zdanie

Ja jestem na tak. Wielokrotna pomoc z strony Kiecola Smile
Heja jestem Krzyś

Jestem na NIE, nagrywanie innych użytkowników bez ich zgody oraz zamieszczanie tych treści w mediach społecznościowych ( you tube) jest złamaniem nie tylko regulaminu ale także i prawa, z tego pwodu Kiecol powinien w trybie natychmiastowym zostać usunięty z kandydata na moderatora. Moderatorem nie powinna być osoba, która donosi na innych i zamiast zakończyć konflikt ztara się go pobudzić. Osoba chąca zostać moderatorem powinna wykazać się dojrzałością, chęcią pomocy i dążyć do zakończenia konfliktu. Takie jest moje zdanie
[/quote]
Jezeli juz o takich sprawach zaczynasz, to odchodzac od mojego podania to: vRoot powinien dawac przyklad innym graczom, moderatorom, powinien byc uczynny, pomagac wslascicielowi, i wypelniac inne swoje obowiazki. vRoot nie powinienen faworyzowac innych osob z administracji, innych graczy. vRoot nie może obrażać innych graczy, a w szczególności rang niższych (czyt. moderatorow). I vroot nie powinien naduzywac swoich praw dla wlasnych korzysci i rozwiazywac konflikty, a nie prowokowac innych do działań. Tylko,że osoby trzecie poniosły konsekwencje za swoje czyny w porównaniu do Ciebie, Toudi.

(06-30-2017, 07:21 PM)metrik napisał(a): Jestem na NIE, nagrywanie innych użytkowników bez ich zgody oraz zamieszczanie tych treści w mediach społecznościowych ( you tube) jest złamaniem nie tylko regulaminu ale także i prawa, z tego pwodu Kiecol powinien w trybie natychmiastowym zostać usunięty z kandydata na moderatora. Moderatorem nie powinna być osoba, która donosi na innych i zamiast zakończyć konflikt ztara się go pobudzić. Osoba chąca zostać moderatorem powinna wykazać się dojrzałością, chęcią pomocy i dążyć do zakończenia konfliktu. Takie jest moje zdanie
Jezeli juz o takich sprawach zaczynasz, to odchodzac od mojego podania to: vRoot powinien dawac przyklad innym graczom, moderatorom, powinien byc uczynny, pomagac wslascicielowi, i wypelniac inne swoje obowiazki. vRoot nie powinienen faworyzowac innych osob z administracji, innych graczy. vRoot nie może obrażać innych graczy, a w szczególności rang niższych (czyt. moderatorow). I vroot nie powinien naduzywac swoich praw dla wlasnych korzysci i rozwiazywac konflikty, a nie prowokowac innych do działań. Tylko,że osoby trzecie poniosły konsekwencje za swoje czyny  w porównaniu do Ciebie, Toudi.
[/quote]

vRota dostałem nie bez pwodu, dostałem, ponieważ poświęcam dużo czasu dal ts, daje innym przykład, jestem uczynny pomagam właścicielowi, nie faworyzuje innych osób z administracji, jak robiły to inne osoby, nie obrażałem nikogo bez powodu, wyraźnie mówię, najpierw chciałem załatwić sprawę ugodowo, rozmową mówiłem spokojnie raz drugi, ale nie skutkowało, więc jestem tylko cłżowikeiem i też mam swoją cierpliwość, więcy ty nie powinieneś mówić mi co robię źle a co ropbię dobrze, ponieważ wiem doskonale co należy do moich obowiązków i co mogę zrobić w danej sytuacji. Zrobiłem to co uważałem za słuszne, i mówisz, że nie poniosłem konsekwencji czego? tego że zareagowąłem należycie do danej sytuacji, w której prośby i łągiodne traktowanie nie daały rezultatów, że zostąłem wyśmiany, tak jak mówię jestem miły do czasu, to co zrobiłem w tametj sprawie to była ostateczność.

Podanie przyjęte ze względu na to, że uszczupliła nam się trochę moderacja na ts3. Przy okazji Metrik masz zakaz zbliżania się na ts do Toudiego, a Toudi do cb.
[Obrazek: mY12xV1.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Legenda grup
Administracja: Właściciel Sieci | Global Moderator | Moderator |
Serwery: Opiekun Unturned | Admin CS:GO | Opiekun 7DTD | Moderator ts3 | Grafik |
Forumowe: VIP | Dziewczyna | Użytkownik| Zbanowany |