Kanapeczkowy.eu | Polska Społeczność Unturned

Podanie na moderatora ts3

Imię: Damian

Nick na ts: KADAS
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?: NIE
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem miły, przyjacielski , spokojny
Od jak dawna grasz na naszym serwerze?: z 3 miesiące
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: TAK
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: NIE
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie byłem
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: event w którym każdy gracz musi odpowiedzieć na pare pytań bez używania stron internetowych kto odpowie na najwięcej wygrywa vipa na pare dni
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na moderowanie TS?: minimum 3h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: 1h
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Ponieważ jestem miły pomocny dużo czasu spędzam na tsie i jestem kreatywny
Twój poziom na TS3 ? (Wymagany : 120): 92 ale chyba level jest wyłączony ;D
[Obrazek: xWIZeMd.png]

Jestem na nie

Jestem na Nie
Ponieważ: Kolega piszacy te podanie nie jest zbyt miły i często wdaje się w kłótnie z graczami,wyzywa,ubliża i co najgorsze Jezdzi po Rodzicach. Nie dopuszczalne jest aby ktoś taki mógl panować W jakimś stopniu władze na Serwerze. Nie pisze tego bo go nie lubie. Pisze tak jak jest, Pamietam tego gracza z serwera k1 i k2. Nie wyzywałem sie z nim tylko ogladałem ,,Jadkę'' jak on to nazwał na serwerze.

Jestem na nie.
- Jak dla mnie nie dojrzal jeszcze na ta range.
-Wdaje sie w klotnie

(06-29-2017, 05:38 PM)WojakVIPEK napisał(a): Jestem na Nie
Ponieważ: Kolega piszacy te podanie nie jest zbyt miły i często wdaje się w kłótnie z graczami,wyzywa,ubliża i co najgorsze Jezdzi po Rodzicach. Nie dopuszczalne jest aby ktoś taki mógl panować W jakimś stopniu władze na Serwerze. Nie pisze tego bo go nie lubie. Pisze tak jak jest, Pamietam tego gracza z serwera k1 i k2. Nie wyzywałem sie z nim tylko ogladałem ,,Jadkę'' jak on to nazwał na serwerze.

emm ?? znamy sie wogóle ? bo jakos nie za bardzo rozumiem co piszesz gdybys mogl jakos udowodnic kolego byl bym wdzieczny a poza tym przeciez ja nie bylem na serwerach k1 i k2 ;D wiec nie klam

(06-30-2017, 09:02 AM)damianyt411 napisał(a):

emm ?? znamy sie wogóle ? bo jakos nie za bardzo rozumiem co piszesz gdybys mogl jakos udowodnic kolego byl bym wdzieczny a poza tym przeciez ja nie bylem na serwerach k1 i k2 ;D wiec nie klam
uwierz mi że byłeś Smile

(07-01-2017, 09:04 AM)WojakVIPEK napisał(a):
(06-30-2017, 09:02 AM)damianyt411 napisał(a):

uwierz mi że byłeś Smile
ta jasne to że mnie wrabiasz to jedno ale to że sie nie umiesz przyznac ze klamiesz to juz granica a admin moze sprawdzic czy bylem czy nie ;D

Kiedyś gdy grałem na k1 grał tam gracz o nicku damianyt watpie ze to był kto inny. Jeżeli nie bbyłeś to ty to przepraszam mój błąd

(07-01-2017, 04:44 PM)WojakVIPEK napisał(a): Kiedyś gdy grałem na k1 grał tam gracz o nicku damianyt watpie ze to był kto inny. Jeżeli nie bbyłeś to ty to przepraszam mój błąd

Ja nigdy nie nazywam sie w grach damianyt zawsze jest to KADAS lub AWPmaster wiec dobrze ze napisales i doszlismy do porozumienia

Jako osoba reprezentująca prawo na tym serwerze ts3, po przeczytaniu odpowiedzi innych użytkowników nie jestem w stanie zaufać osobie składające to podanie . Dlatego bardzo mi przykro ale jestem zmuszony odrzucić to podanie . Acriw rób swoje. Sad

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Legenda grup
Administracja: Właściciel Sieci | Global Moderator | Moderator |
Serwery: Opiekun Unturned | Admin CS:GO | Opiekun 7DTD | Moderator ts3 | Grafik |
Forumowe: VIP | Dziewczyna | Użytkownik| Zbanowany |