Kanapeczkowy.eu | Polska Społeczność Unturned

REKRUTACJA NA MODERATORA TS3

Imie:Alan
Nick na ts:Alan
Czy cierpisz na: dysleksje/dysgrafie?:Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter:Zabawny,pelen humoru i potrafie byc powazny.
Od jak dawna grasz na naszym serwerze?:Od 5 lat ^^
Czy masz jakies doswiadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Owszem znam sie na tym dobrze
Czy zaklócasz prace serwera (wyzywanie, spam)?: Nie
Za co byles u nas karany (kary,bany): Za drobne sprzeczki z KMK ale to bardziej for fun ^^
Jesli masz pomysl na jakis event, opisz go: Idol-1. Każdy występ będzie oceniany przez jury w skali od 1 do 5.
2. Konkurs składa się z jednej rundy. W przypadku remisów będą odbywały się dogrywki.
3. Jeżeli w danej piosence znajdują się słowa wulgarne, należy je omijać cenzurą.
4. Jury ocenia występ danego uczestnika po jego zakończeniu.
5. Jeżeli dany uczestnik wyrazi zgodę, jego występ zostanie nagrany przez jury.

Ile czasu (dziennie) jestes w stanie poswiecic na moderowanie TS?:6h
Ile czasu (dziennie) poswiecasz na czytanie postów naszych graczy?:Tyle ile bedzie potrzeba
Dlaczego to wlasnie Ty zaslugujesz na ta range: Poniewaz jestem mily i pomagam uzytkownikom Smile
Twój poziom na TS3 ? (Wymagany : 120): 150 lvl

Jestem na TAK
Lvl jest
5 lat na serwie !
dobre pomysły Wink
[Obrazek: RBUQV4.png]

Jestem Na Tak super pomysl na event i super podanie Smile=

Nasz serwer nie istnieje 5 lat, skopiowane zasady twojego pomysłu na event od innego forum.
Za oszustwo jestem na mocne NIE.
[Obrazek: CE8YB3r.png]

Sherval po pierwsze serwer istnieje więcej niż 5 lat bo miał też IP: jokecraft.pl
Pomysł na event jest mój bo dałem go w moim pierwszym podaniu które mi usunął KMK jakieś 3 tygodnie temu także prosze się zastanowić nad wypowiedzią. Smile

(05-18-2017, 02:42 PM)Grozik123 napisał(a): Sherval po pierwsze serwer istnieje więcej niż  5 lat bo miał też IP: jokecraft.pl
Pomysł na event jest mój bo dałem go w moim pierwszym podaniu które mi usunął KMK jakieś 3 tygodnie temu także prosze się zastanowić nad wypowiedzią. Smile

Składasz podanie na jokecraft.pl czy na kanapeczkowy.eu? No właśnie.

Nie ciężko było znaleść, że podkradzione zasady z innego forum tj. http://polishrpg.net/forum/index.php?/to...idol-2013/

To jest jeden ten sam serwer "_"

(05-18-2017, 04:03 PM)Sherval napisał(a):
(05-18-2017, 02:42 PM)Grozik123 napisał(a): Sherval po pierwsze serwer istnieje więcej niż  5 lat bo miał też IP: jokecraft.pl

Składasz podanie na jokecraft.pl czy na kanapeczkowy.eu? No właśnie.

Nie ciężko było znaleść, że podkradzione zasady z innego forum tj. http://polishrpg.net/forum/index.php?/to...idol-2013/
Grozik123 to napisał we wcześniejszym podaniu wiec jak by ktoś miał kopiować to ten gościu z polishrpg a nawet jakby nie skopiował to przecież Grozik mógł mieć taki sam pomysł.
[Obrazek: RBUQV4.png]

[Obrazek: 5WeTVhj.png]

Ehhh....

Za oszustwo nie ma Moderatora przykro mi
[Obrazek: xWIZeMd.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Legenda grup
Administracja: Właściciel Sieci | Global Moderator | Moderator |
Serwery: Opiekun Unturned | Admin CS:GO | Opiekun 7DTD | Moderator ts3 | Grafik |
Forumowe: VIP | Dziewczyna | Użytkownik| Zbanowany |