Kanapeczkowy.eu | Polska Społeczność Unturned

Rekrutacja na moderatora TS

Imię: Michał
Nick na ts: KilusPogo
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?: Nie.
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem bardzo cierpliwym człowiekiem. Lubie uprawiać różne sporty głównie lekkoatletykę.
Od jak dawna grasz na naszym serwerze?: Od około roku
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Mam niewielkie doświadczenie na tym stanowisku ale szybko się uczę.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie.
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Wspólne granie z administracją w np. Unturned, Counter Strike.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na moderowanie TS?: Około 6 godzin w weekend nawet około 10
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: Około 3 godzin
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Ponieważ poświęcam dużo czasu na granie, oraz chciałbym się sprawdzić na takim stanowisku.

Jestem Na Nie Nie masz aktywnosci na forum i za malo postow + Za maly poziom na ts[Obrazek: 0_0_0_580919558.jpg]

Jako użytkownik mam prawo do udzielenia własnej opini ja jestem osobiście na NIE ponieważ małą masz aktywność i nie napisałeś lvl na tsie co jest ważne.Lecz to tylko moje zdanie mogę się mylić więc powodzenia
[Obrazek: xWIZeMd.png]

Podanie odrzucone, nie podałeś swojego lvl na ts3 (wymagany 120).

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Legenda grup
Administracja: Właściciel Sieci | Global Moderator | Moderator |
Serwery: Opiekun Unturned | Admin CS:GO | Opiekun 7DTD | Moderator ts3 | Grafik |
Forumowe: VIP | Dziewczyna | Użytkownik| Zbanowany |