Kanapeczkowy.eu | Polska Społeczność Unturned

Podanie na moderatora

Imię: Damian

Nick na ts: KADAS
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?: NIE
Opisz krótko siebie i swój charakterJestem zabawny, pomocny , miły
Od jak dawna grasz na naszym serwerze?: Na tsie się nie gra ale siedzę od miesiąca ( wiem że to mało ;/ ) 
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: TAK
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?:Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Nie Byłem
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz gomam pomysł na konkurs o vipa każdy gracz musi odpowiedzieć na kilka pytań nie używając przeglądarki a na odpowiedź ma 10 sekund
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na moderowanie TS?: 3 h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: 1h - 2h
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangęPonieważ jestem miły pomocny dużo czasu spędzam na tsie i jestem kreatywny i zaprzyjaźniłem się z niektórymi Moderatorami oraz Moderatorkami
 Twój poziom na TS3 ?: Niestety 81 ;/ wiem że wymagany jest 120 ale ja naprawdę jestem godny zaufania 
[Obrazek: xWIZeMd.png]

Jestem na nie, ponieważ podanie pisane na kolanie chociaż masz niezłą aktywność i nie spełniasz niektórych wymagań.

Na tak
-da sie pogadac
-siedzi czesto

moje zdanie jest neutralne, według mnie jest trochę za krótko na ts żeby dostać odrazu moderatora, ale ma dobry kontakt z innymi użytkownikami.

Jestem na Tak!

Jestem na NIE
- pisane na kolanie
- nie masz 120 poziomu
- przynajmniej 3-4 miesiące przesiedź a będę na tak
[Obrazek: RBUQV4.png]

Fajne Masz Podanko ale nie spelniasz niektorych wymagan na moderatora Smile             

Ale I tak jestem na, tak Smile
[Obrazek: 0_0_0_580919558.jpg]

Osobiście jestem na tak
-często siedzi na ts
-jest miły dla innych
Jedynym minusem jest poziom, który jest trochę za niski

Podanie odrzucone, zbyt mały lvl. Rozumiem jak by ci brakowało 3-5lvl a nie 39 Wink
[Obrazek: mY12xV1.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Legenda grup
Administracja: Właściciel Sieci | Global Moderator | Moderator |
Serwery: Opiekun Unturned | Admin CS:GO | Opiekun 7DTD | Moderator ts3 | Grafik |
Forumowe: VIP | Dziewczyna | Użytkownik| Zbanowany |