Kanapeczkowy.eu | Polska Społeczność Unturned

Podanie na moderatora

Imię: Sebastian
Nick na ts: PedzikPoooolst
Czy cierpisz na dysleksję / dysgrafię? : Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem miły, nie wyzywam, pracowity, spokojny i szczerą
Od jak dawna grasz na naszym serwerze?: Od 2 lat
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? : Tak
Czy zakłócasz pracę serwera? : Nie
Za co byłeś karany: Nie byłem
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Zaproponowałbym event, który polegał by na tym, że co dwa-trzy dni dajemy opis członka administracji i kto pierwszy zgadnie ten dostanie Exp lub Vipa
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na moderowanie Ts3: Od 1 do 7 godz
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: Od 1 do 4 godz
Dlaczego ty zasługujesz na tą range ?: Lubię pomagać użytkownikom , gadać z nimi , mam dużo wolnego czasu. Często siedze na kanapeczkowym. Szybko reaguje i odpisuje na wiadomości
Poziom na TS3: 141

Jestem na tak
[Obrazek: RBUQV4.png]

Jako iż jestem użytkownikiem też mam jakieś swoje małe zdanie także piszę. Ta oto osoba nie może dostać Moderatora ponieważ:

Nie spełnia wymagań takich jak:
-Nie ma 15 lat bo chodzi do 6 klasy podstawówki
-Mała aktywność na forum
-Nie był nawet na podobnym stanowisku XD (mogę się mylić ale tyle go znam że wiem) XD

Jestem osobiście na NIE, konto na forum zrobione tylko pod podanie, po za tym uważam, że na chwilę obecną mamy wystarczającą ilość moderacji na serwerze TS-3.
[Obrazek: CE8YB3r.png]

Jestem Na Nie Uwazam To samo Co "Grozik123" Cytuje "  Mala Aktywnasc Na forum slychac po glosie ze nie ma 16 lat Smile 

-M

Jestem neutralny.
-Podanie pisane "na kolanie"
-Konto pod podanie

Jestem na tak ponieważ Wszystkie wymagania zostały spełnione w tym podaniu ,a użytkowinik forum o nicku Grozik123 kolejny raz kłamie Big Grin

Użytkowniku Dawidzie niestety muszę cię oznajmić że nie kłamię i mam na to dowody których się nie da obalić Smile

Jestem na tak

(05-08-2017, 07:33 PM)ProXino napisał(a): Imię: Sebastian
Nick na ts: PedzikPoooolst
Czy cierpisz na dysleksję / dysgrafię? : Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem miły, nie wyzywam, pracowity, spokojny i szczerą
Od jak dawna grasz na naszym serwerze?: Od 2 lat
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? : Tak
Czy zakłócasz pracę serwera? : Nie
Za co byłeś karany: Nie byłem
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Zaproponowałbym event, który polegał by na tym, że co dwa-trzy dni dajemy opis członka administracji i kto pierwszy zgadnie ten dostanie Exp lub Vipa
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na moderowanie Ts3: Od 1 do 7 godz
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: Od 1 do 4 godz
Dlaczego ty zasługujesz na tą range ?: Lubię pomagać użytkownikom , gadać z nimi , mam dużo wolnego czasu. Często siedze na kanapeczkowym. Szybko reaguje i odpisuje na wiadomości
Poziom na TS3: 141

Jestem na Tak

Jestem na tak

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Legenda grup
Administracja: Właściciel Sieci | Global Moderator | Moderator |
Serwery: Opiekun Unturned | Admin CS:GO | Opiekun 7DTD | Moderator ts3 | Grafik |
Forumowe: VIP | Dziewczyna | Użytkownik| Zbanowany |