Kanapeczkowy.eu | Polska Społeczność Unturned

Witajcie

Imię: Maciej
2.Link do steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198294592136/
3.SteamID64:76561198294592136/
4.Na jaki serwer składasz podanie:K8
5.Mam 14 lat niedługo 15.
6.Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię:Nie, nie cierpię.
Opisz krótko siebie i swój charakter:Mam na imię Maciek,jestem spokojny, rozmowny,moim ulubionym sportem jest,
bieganie,czasami nawet biegam kilka godzin. No to tyle o mnie.
7.Od jak dawna grasz na naszym serwerze? Kiedyś grałem a teraz wracam grać na kanapeczkowy.
8.Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Mam  stanowisko  na innym ale tam
rzadko wbije sprawdzę  co się dzieje i wychodzę tam mam tylko Kidmoda.
9.Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?:Nie  zakłócam.
10.Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Byłem karany za nic bo mam nowe konto i forum bo tam hasła nie pamiętam i nazwy.
11.Twoje ulubione eventy: Moim ulubionym eventy to każdy jaki,to event bo są bardzo fajne.
12.Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:Zadaje właściciel dla graczy pytanie kto odpowie dostanie jakieś bronie C4 na serwerze  tylko mi chodzi na serwerze vanilla. 
13.Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę: To zależy od dnia 2-5 godzin.
14.Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: Około 30 minut do 40 minut lubię czytać co gracze piszą
14.Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?:Teamspeak3.
15.Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Ponieważ jestem uczynny pomocy lubię,rozmawiać z graczmi o problemach ichi sprawach,teraz rzadko widzę jakeigoś modetora na serwie,chciałbym wspierać serwerownie.

Musisz poczekać do urodzin Big Grin

Ja jestem na Nie
[Obrazek: RBUQV4.png]

To tyle jak nie szukaćie kogoś do unturned to na moderatora to ide dalej szukać myśłem,macie fajną serwerownie a widać nie fajna
Cześć

A i jeszcze żałejesz że teraz Aricw że nie masz nawet fajnego ziomka na opiekuna "MODERATORA" serwerów .

Podanie odrzucone.
[Obrazek: mY12xV1.png]

Podanie odrzucone.
[Obrazek: mY12xV1.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Legenda grup
Administracja: Właściciel Sieci | Global Moderator | Moderator |
Serwery: Opiekun Unturned | Admin CS:GO | Opiekun 7DTD | Moderator ts3 | Grafik |
Forumowe: VIP | Dziewczyna | Użytkownik| Zbanowany |