Kanapeczkowy.eu | Polska Społeczność Unturned

Pysiu na modzika? ;3

Imię: Dominik
Nick na ts: .Pysio!
Czy cierpisz na dysleksje/dysgrafie?: Nie
Opisz krotko siebie i swój charakter: Jestem osobą spokojną i pracowitą. Interesuje się medycyną, oraz dubbingiem. Jak już wcześniej wspominałem jestem osobą spokojną, ale także szczerą... Ale bez przesady nie lubię ranić kogoś uczućWink
Od jak dawna grasz u nas na serwerze?: Nie gram. W teamspeaka się nie da niestety grać. (moja pierwsza wizyta 20.04)
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Tak. Prowadziłem parę serwerów, jak i byłem administratorem na paru serwerach.
Czy zakłócasz pracę serwera?: Nie. Chyba, że brać także pod uwagę to, że wbijam niekiedy do ludzi na kanały porozmawiać (kulturalnie).
Za co byłeś u nas karany?: Nie nie byłem karany.
Jeżeli masz pomysł na jakiś event opisz go: Zaproponowałbym coś w stylu historyjek na żywo "freestyle"? Nie wiem jak to opisać. Chodzi o to, że leci w tle jakaś spokojna muzyczka i do niej para osób (można w pojedynkę jak i z ziomkami) i tworzą historyjkę na temat podany przez innych uczestników (albo "wolnych słuchaczy")
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na moderowanie ts'a?: od godziny do 7 godzin
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na czytaniu postow użytkowników?:  Jak powyżej. Od godziny do 7 godzin
Dlaczego ty?: Mam parę dobrych pomysłów na ten serwer jak i lubię pomagać użytkownikom (i z nimi rozmawiać) Mam dużo wolnego czasu. Często przebywam na kanałach publicznych które są pierwsze jako "cel" naszych kochanych trollow. Szybko także reaguje na wiadomości. 

*pisałem podanie na telefonie. Forum nie pozwoliło mi na skopiowanie wzoru. Dlatego troszkę się różni od innych. Mogą pojawić się błędy ale poprawie je jak wrócę do domu. Smile)

**Co do "dobrych pomysłów" dam znać o nich podczas mojego "stażu" na serwerze jako Moderator

Tak jakby zaakceptowane.
Będę w domu to pogadamy.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Legenda grup
Administracja: Właściciel Sieci | Global Moderator | Moderator |
Serwery: Opiekun Unturned | Admin CS:GO | Opiekun 7DTD | Moderator ts3 | Grafik |
Forumowe: VIP | Dziewczyna | Użytkownik| Zbanowany |