Kanapeczkowy.eu | Polska Społeczność Unturned

Ankieta: Czy mam szanse?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
14.29%
1 14.29%
Moze
0%
0 0%
Prawdopodobnie
14.29%
1 14.29%
to malo prawdopodobne
0%
0 0%
raczej tak
0%
0 0%
raczej nie
0%
0 0%
nie wiem
28.57%
2 28.57%
zobaczymy
0%
0 0%
Pewnie!
14.29%
1 14.29%
Hah
28.57%
2 28.57%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

REKRUTACJA NA MODERATORÓW TEAMSPEAK

Imię: Wiktoria

Nick na ts: Wiktoria
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?: Nie, ale mieszkam w niemczech i nie mam za dobrej ortografi bo nie mam znakow polskich
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem mila ogolnie ukonczylam studia medyczne znam sie na jezykach niemiecki,francuski i angielski polski , Znam sie na bycie w administacji bylam juz w administacji 

Od jak dawna grasz na naszym serwerze?: Od 25.04 ale ogolnie mam nowego kompa a bylam owiele wczesniej
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Jak Mowilam mam
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Raczej nie ale jezeli mnie ktos wkurzy to dam mu popalic ale ogolnie jestem spokojna Smile
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie bylam karana
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Event karaoke
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na moderowanie TS?: od 5-10 godzin
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: Nie rozumiem ale jezeli mam cos czytaj od graczy to bardzo chentnie 
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Nie wiem siedze duzo na waszym ts i Jak zobaczylam ze jest rekrutacja a raczej sie spytalam to bardzo bylo mi milo i chetnie sie zglosze pomyslalam ze mam moze szanse Smile
To bylo Moje podanie powodzenia w czytaniu Smile

Witaj Wiktoria, właśnie wracam do domu z roboty. Jak wròcę, to zapytam się Ciebie parę rzeczy dotyczących rekrutacji i zobaczymy co z tego będzie Smile
[Obrazek: mY12xV1.png]

(04-25-2017, 07:59 PM)Acriw napisał(a): Witaj Wiktoria, właśnie wracam do domu z roboty. Jak wròcę, to zapytam się Ciebie parę rzeczy dotyczących rekrutacji i zobaczymy co z tego będzie Smile

Czekam Smile

Podanie zaakceptowane.
[Obrazek: mY12xV1.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Legenda grup
Administracja: Właściciel Sieci | Global Moderator | Moderator |
Serwery: Opiekun Unturned | Admin CS:GO | Opiekun 7DTD | Moderator ts3 | Grafik |
Forumowe: VIP | Dziewczyna | Użytkownik| Zbanowany |