Kanapeczkowy.eu | Polska Społeczność Unturned

[Moderator TS3] Kiecol

Imię: Przemysław 

Nick na ts: Kiecol

Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?:Nie, nie cierpię.

Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem miły, jeżeli ktoś jest dla mnie miły, przyjaźnie nastawiony, chętny na poznanie nowych ludzi, w miarę zabawny, lubię dużo gadać,
wygłupiać się czasem i jestem dość rozrywkowy. Lubię pilnować porządku, przestrzegam zasad, staram się być ogarnięty w miarę możliwości i raczej taki jestem. 

Od jak dawna grasz na naszym serwerze?: Na serwerze ts3 siedzę nie wiem jak długo, ale zacząłem w 2016, nie pamiętam miesiąca. Byłem na stanowisku moderatora już tutaj, i 
na serwerach Unturned również i raczej dobrze sie sprawowałem.

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Tak, byłem już tutaj moderatorem  na innym ts3. Również posiadałem swój serwer
ts3, i dobrze mi szło raczej.

Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie, ani razu jeszcze nie otrzymałem bana.

Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie byłem ani razu.

Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Przyspieszony exp, jakieś karaoke lub coś w tym stylu.

Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na moderowanie TS?: Około 3-5 godzin, to zależy od dnia.

Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: Jestem w stanie przeczytać wszystkie posty.

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Ogarniam ts3, ogarniam kanały, rangi i inne. Byłem już na tym stanowisku, mam doświadczenie. Przestrzegam regulaminu, nie rządzę się, 

nie biorę udziału w kłótniach, potrafię rozwiązać problemy, pytam, jeżeli potrzebuję.

Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie podania! Smile

Podanie zaakceptowane, zgłoś się po rangę na ts3 do mnie lub kmk.
[Obrazek: mY12xV1.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Legenda grup
Administracja: Właściciel Sieci | Global Moderator | Moderator |
Serwery: Opiekun Unturned | Admin CS:GO | Opiekun 7DTD | Moderator ts3 | Grafik |
Forumowe: VIP | Dziewczyna | Użytkownik| Zbanowany |