Kanapeczkowy.eu | Polska Społeczność Unturned

Rysunki / grafiki do gry :)

Okej, wszystko wyedytowane i przepraszam, że musieliście czekać, ale no nieważne Big Grin

Zacznijmy od najważniejszego. Niektórzy znają mnie jako srogiego pana moderatora, który pilnuje porządku na serwerach zwłaszcza K5, który jest sztywny jak z kijem wiecie gdzie Tongue. Ale tak po za serwerem Unturned tworzę i to dość sporo Smile. Ci, którzy przebywają ze mną na co dzień doskonale wiedzą, że drzemie we mnie osoba kreatywna pełna pomysłów. Czasem głupich, a czasem nawet dość sensownych. Główny właściciel całej sieci Mr. Acriv pewnie wielu z was o tym nie wie został niedawno moim patronem medialnym, a raczej mojego projektu.

Z góry opiszę na czym polega patronat medialny dla tych co patrzą na hajsy i tym podobne hajsy, bo w świecie liczą się dla niego hajsy na czym polega taki patronat Wink. Polega on często na wspólnym reklamowaniu siebie i tyle Smile. Skoro tę kwestię HAJSÓW! mamy rozwiązaną idziemy dalej. (P.S. Ten kto widzi przerywniki dotyczące hajsu ma poważny problem z tym i najlepiej zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania itd itd Tongue. )

[Obrazek: iUk2cOk.png]

Skoro ten suchy wstęp mamy już za sobą to mogę jasno określić to, czego poszukuje, a raczej kogo. Tworzymy grę, konkretną grę RPG z mnóstwem systemów urozmaicających rozgrywkę w tym i survival. Akcja gry dzieje się w Kartaginie i Skandynawii, a całość jest okraszona światem z faktami historycznymi przeplatanymi z fantasy. Bohater ma aż 5 drzewek rozwoju (atrybuty, mistrzostwa, zdolności cech rodowych, umiejętności cech rodowych, wiara) - każde drzewko posiada swoje rozwidlenia.

Ja i mój zespół tworzymy tę grę z pasji i zamiłowania do tego co robimy. Nikt nas do tego nie zmusza, ale jednocześnie mamy między sobą zobowiązania. Premiera gry jest już nieunikniona i odbędzie się 07.07.2017. Jako, że to jest temat poświęcony grafice to być może znajdzie się tutaj ktoś, kto lubi rysować i podziela naszą pasję do gier. Aktualnie potrzebujemy rysunków postaci do gry w celu użycia ich w oknach dialogowych Smile. Zyski z ewentualnej sprzedaży są dzielone według wkładu prac do projektu na wszystkich członków zespołu i patronatów niemedialnych.

Ciekawy projekt. Pomoglbym ale sam nie mam umiejętnośi rysownika, ale popytam kogo znam. :p
[Obrazek: mofBuMC.png]
[Obrazek: HjvE10E.gif]

Dla bardziej ciekawych jest dostępne video z gry Smile

https://www.youtube.com/watch?v=I9XyvfcF...e=youtu.be

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Legenda grup
Administracja: Właściciel Sieci | Global Moderator | Moderator |
Serwery: Opiekun Unturned | Admin CS:GO | Opiekun 7DTD | Moderator ts3 | Grafik |
Forumowe: VIP | Dziewczyna | Użytkownik| Zbanowany |