Kanapeczkowy.eu | Polska Społeczność Unturned

Update News - 26 Sierpień 2016

Witajcie!

Nelson wprowadził dziś kolejny update, a co za tym idzie w grze znalazła się nowa zawartość, a także poprawiono parę rzeczy. Postanowiłem Wam to wszystko ładnie przetłumaczyć i przedstawić. c;

Dodano:

"Ściane" Ghilly. Ma ona na celu maskowanie np. Bazy, czy też innego strategicznego obiektu. Są dwie wersje tejże budowli, jaśniejsza oraz ciemniejsza. Ta pierwsza na pewno nada się bardziej na mape Russia, natomiast druga na np. PEI.

[Obrazek: 6JseVF8.png]

HMD - Pewnie zapytacie co to takiego? Ano śpieszę z wyjaśnieniem. Jest to karabin maszynowy, jego pierwotna nazwa to: Browning M2. Karabin 12.7 mm zaprojektowany przez Amerykanina Johna Browning'a, do dziś stosowana jest w Amerykańskiej Armii. Warto również zaznaczyć, że została zaprojektowana jeszcze przed I wojną światową. 

Po przetestowaniu go w grze stwierdzam, że... Jest to najlepszy karabin z jakim miałem stycznośc. Dlaczego? Ma on na razie prawie zerowy odrzut, a do tego spore obrażenia. O dziwo na razie nie ma on "wyglądu" w grze i tak jak widzicie na screenie w eq wygląda dziwnie, a w grze go po prostu nie widać. (Nawet na 3 osobie). Amunicja do niego do HMD Box. Przypuszczam, że wszystkie bugi z nią związane zostaną wkrótce naprawione i zapewne odrzut się pojawi. 
Mieści on 50 pocisków.

Może być jednak też tak, iż pozostanie on do dyspozycji tylko na helikopterze Hind, aczkolwiek za pomocą komendy można go używać przy sobie, więc wszystko jest możliwe

Dwa ostatnie zdjęcia to wygląd rzeczywisty karabinu.

[Obrazek: HSdNq74.png]
[Obrazek: aTsFQm4.png]
[Obrazek: 747ktP2.png]

A tak HMD prezentuje się na śmigłowcu Hind.

[Obrazek: bePFlTe.png]

Ulepszono:

- Dźwięki pojazdów.

- Zapisywanie przedmiotów po nazwie.

Poprawiono/Dodano:

- Dodano kilka nowych akcji/działań które przyciągają zombie.

- Tryb streamer został poprawiony, tak aby ukrywał więcej informacji.

- Można nadawać bany na IP.

- Poprawiono dźwięki generatorów/ognisk/pomp paliwowych.

- Poprawiono działanie Oxygeneratora na pojazdach.

- Poprawiono utykanie zombie w niektórych strukturach/ogniskach. (Powinno zdarzać się rzadziej)

- Poprawiono spawn łodzi, od teraz nie powinny respić się w "złych" miejscach.

- Poprawiono spawn zombie w kilku miejscach. (Na Russi bodajże)

- Zderzaki pojazdów mają ciut większą wytrzymałość.

- Helikopter Hind, wprowadzony w niedawnej aktualizacji otrzymał karabin HMD. (Russia)

- Poprawiono struktury (Krzaki/Światła) na Russi. (Russia)

- Zombie z "Mafii" od teraz więcej dropią. (Russia)

- Poprawiono spawn nowych traktorów (Russia)

Inne:

- Naprawiono dziurę w dachu na końcu linii metra.

- Poprawiono dziurę w wieży. (Silo 22)

Lista ID:

HMD - 1394

HMD Box - 1395

Ściana Ghille (Jaśniejsza) - 1396

Ściana Ghille (Ciemniejsza) - 1397

To byłoby na tyle co udało mi się rozszyfrować, orłem z Angielskiego nie jestem, ale myślę, że nie wprowadziłem Was w błąd.

Stworzone na potrzeby kanapeczkowy.eu, nie pozwalam na rozpowszechnianie materiałów, ani ich części bez dodania notki o autorze.
[Obrazek: mofBuMC.png]
[Obrazek: HjvE10E.gif]

Fajnie że w końcu jakieś działko do pojazdu Tongue

Ta ściana ghillie jest bardzo przydatna, i na pewno zagości w moich przyszłych bazach.
[Obrazek: CE8YB3r.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Legenda grup
Administracja: Właściciel Sieci | Global Moderator | Moderator |
Serwery: Opiekun Unturned | Admin CS:GO | Opiekun 7DTD | Moderator ts3 | Grafik |
Forumowe: VIP | Dziewczyna | Użytkownik| Zbanowany |